FAQ

1. Jak poprawnie dobrać rozmiar?
Przede wszystkim zmierz obecne posłanie swojego psa, to pomoże zobrazować Tobie gabaryt łóżek, które mamy w ofercie i podpowie, który rozmiar będzie dla niego odpowiedni. O wielkości psa dużo mówi jego waga oraz pomoże Ci zmierzenie go podczas głębokiego snu w jego ulubionych pozycjach. Mierz jego długość w najdłuższym miejscu ciała (od pyszczka po ogon)

2. Co jeśli mój pies nie wpasowuje się w żaden rozmiar?
Nic straconego! Każdy nasz rozmiar został zainspirowany Waszymi potrzebami. Dla Twojego pupila też stworzymy jednorazowo nowy, perfekcyjny wymiar, napisz do nas! ????

3. Czy poduszki są zdejmowane?
Nie, nasze poduchy są stworzone tak, aby całe mogły zostać prane. Wychodzimy z założenia, że nie tylko wierzch posiada brud czy bakterie i dlatego lepiej usunąć je z każdej warstwy legowiska. Komplet dużej poduchy i trzech bocznych to jeden wsad do klasycznego wymiaru pralki.

4. Boje się, ze po praniu poduszki nie będą już puszyste, co mam zrobić?
Jesteśmy świadomi dla kogo tworzymy łóżka – psy maja prawo być brudne, czy to spacer czy inna sytuacja, dlatego nie bój sie pomyśleliśmy o tym, ze Wasze legowisko będzie często prane. Pralka nastawiona na 40 stopni i do dzieła! Po wyjęciu z prania ułóż na suszarce legowisko i poczekaj aż wyschnie

5. Czy farby jakich używamy są bezpieczne?
TAK! Używamy tylko produktów bezpiecznych dla zwierząt i dzieci, posiadają atest, są bezzapachowe i hipoalergiczne, bez obaw! Twój psiak może spać spokojnie!

6. Dlaczego 14 dni roboczych?
Wielu klientów zapomina, że cechuje nas ogromna precyzja i indywidualne podejście, a wszystko robimy ręcznie. Bez użycia maszyn przemysłowych i wielkiej hali zautomatyzowanej tworzymy małe dzieła sztuki, każde łóżko jest tym najważniejszym, a drewno to żywy twór. Proces jego tworzenia potrzebuje czasu i skupienia. Ten czas jest tego wart, zaufaj nam!

7. Czy jeśli zamówię BAR SKANDYNAWSKI i ŁÓŻKO SKANDYNAWSKIE to muszę płacić za przesyłkę podwójnie?
Zazwyczaj udaje nam się spakować wszystko w jedną paczkę 🙂

8. Co mam zrobić jeśli moje zamówienie będzie uszkodzone?
Spokojnie, takie rzeczy się zdarzają, nie każda podróż kurierska jest łatwa. Napisz do nas – podejmiemy proces reklamacji 🙂

9. Nie przemyślałam/em projektu – chcę go oddać
Tutaj niestety musimy Was uprzedzić, że NIE MA takiej możliwości! Kontakt z nami jest możliwy na każdej platformie social media i jest on wyjątkowo szybki i rzetelny. Zawsze służymy pomocą dlatego prosimy Was o przemyślane zamówienie. Źle dobrany rozmiar, kolor czy imię nie jest podstawą do zwrotu – każde zamówienie składamy na indywidualną, przemyślaną prośbę – dlatego zamówienie nie ma możliwości zwrotu.

2. Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?
Napisz do nas !